Smile Park
Меню
Выбери ваш город

Новости и Афиши

Тематики Smile Weekend у вересні

Тематики Smile Weekend у вересні
Тематичні заходи у Smile Park  кожні вихідні!
У програмі: улюблені герої, цікаві майстер-класи, ігри та активний відпочинок для ваших діток. У вересні Smile Park  запрошує у цікаву подорож по дитячій країні сімейних розваг!
5-6 вересня – День знань у звичайній  школі вже пройшов, але Школа Чародійства та Магії також відкриває свої двері! Юні чарівники ще не знають про те, що вони обрані, але листи вже надіслані…) Готуйте мантії та казанки!
12-13 вересня – Тролі дізнаються, що у цьому світі існує ще так багато різновидів тролей - таких же як вони. Але нестримна королева Рокс планує знищити все, щоб світом беззаперечно правив хард-рок. Розочка, Цвітан та їх нові друзі відправляються в неймовірну подорож: вони мають об'єднати всіх тролів і завадити Рокс.
19-20 вересня – Супергерої зібралися для того, щоб з'ясувати, хто з них кращий? Разом зі своїми командами вони  будуть змагатися у різноманітних випробуваннях та доведуть чия суперсила крутіша!
26 вересня - «Казкове місто» запрошує всіх у гості! На вас чекають різноманітні локації с майстер класами, навчання твістингу та багато розваг! Протягом 2х годин ви зможете навчитися різним цікавинкам та отримати море задоволення. Ми чекаємо саме на тебе у Казковому місті майстрів!
27 вересня – На вас чекає загадковий герой і ім’я його – Фьек! Давайте ж знайомитись! Цей веселун  приготував для вас безліч цікавих ігор, конкурсів та шалених пригод! Він точно знає, як зробити ваш відпочинок найяскравішим та найвеселішим! І допоможуть йому в цьому чарівні паралонові штукенції!

пр. Соборный, 83/85
ТРЦ «АВРОРА»,
4-й этаж

Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©