Обери місто

Тематика SMILE WEEKEND у липні!

Тематика Smile Weekend у липні!

Тематичні заходи у Smile Park кожні вихідні! У програмі: улюблені герої, цікаві майстер-класи, ігри та активний відпочинок для ваших діток!

3-4 ЛИПНЯ - Суперагенти у справі!
У Міжнародну організацію суперагентів терміново потрібні нові агенти для боротьби зі страшним злодієм, що прагне заволодіти всім світом!
Ми пройдемо курс молодого бійця під час квесту, навчимося бойовим прийомам у справжніх майстрів єдиноборств, позмагаємося у армреслінгу та перетягуванні канату. Також навчимося знімати відбитки пальців та складати фоторобот. А наприкінці всіх юних агентів посвячуватимуть у шпигуни.

10-11 ЛИПНЯ - Подорож у світ чарівників
Мандруємо до казкового світу чарів та магії! Надзвичайне шоу мильних бульбашок, справжній чарівник з дивовижними фокусами, а ще - урок зіллєваріння, де кожен зможе скуштувати чарівне зілля та стати справжнім магом! 

17-18 ЛИПНЯ - Гаваї-party
Найспекотніша тусовка цього літа! Рятуємося прохолодними пляжними коктейлями, робимо крутезні салфі біля гавайської фотозони, змагаємося хто нижче пройде під планкою у хула-батлі, розіб'ємо яскраву піньяту та зробимо собі на пам'ять справжні гавайські вінки та намиста!

24-25 ЛИПНЯ - Дент майстер-класів
Майстер-класи для всіх і кожного! Тут можна навчитися танцювати, майструвати фігурки з повітряних кульок, прикрашати гіпсові фігурки, робити їстівні букети, створювати гігантські мильні бульбашки та ще багато чтого іншого. Додаткової оплати за участь у майстер-класах немає, тому лови момент і приходь обов'язково!

31 ЛИПНЯ - Міньйони наступають!
Разом з посіпаками проходимо банана-квест та всі випробування, відриваємося на поролоновому шоу, пригощаємося смачнючим Кенді-баром з безліччю смаколиків!

Чекаємо на тебе кожної суботи та неділі з 14:00 до 16:00!
0 0)
Назад

Бажаєте безлімітних розваг?
Завітайте в Smile Рark

Ми чекаємо вас у

Запорожья,
пр. Соборный, 83/85
ТРЦ «АВРОРА»,
4-й этаж

Розробка і просування сайту -
EFFECTIVE-studio
©

Приєднатися
в соц. мережах

пр. Соборний 83/85,
ТРЦ «АВРОРА»

Зупинка:
Редакція газети «Запорізька Січ»

Паркінг:
На території ТРЦ «АВРОРА» працює платна парковка.

Парк зачинено

Відкриття у 10.00

Графік роботи:
Пн-Нд, з 10.00 по 22.00