Smile Park
Меню

Новости и Афиши

Мрії збуваються! Етап 2

Мрії збуваються! Етап 2

 Як можна взяти участь в акції "Мрії збуваються! Етап 2"
Для того, щоб стати учасником, необхідно замовити день народження за програмою «PREMIUM» або «SMILE» в період з 01.01.20 - по 31.05.20 р. Після чого адміністратор, який оформив замовлення, видає «Квиток учасника розіграшу».

«Квиток учасника розіграшу» складається з двох однакових частин з контактною інформацією та інформацією для розіграшу - одна частина видається клієнту, друга - залишається у SMILEPARK. Відривні квитки обов'язково зберігають обидві сторони, так як розіграш і отримання призу буде проходити тільки при їх наявності.

Формат оголошення переможця і отримання призу.

За два тижні до закінчення акції "МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ" буде оголошено дату проведення розіграшу та всі організаційні моменти, що стосуються цього заходу.

Орієнтовно розіграш планується на середину червня.

Обов'язковою є присутність учасника на розіграші. Якщо учасник не перебуває у залі в день проведення - він не може претендувати на головний приз.

Під час розіграшу SMILEPARK вручає переможцям «Сертифікат на організацію поїздки в Disneyland Paris для трьох», поїздка відбудеться в вересні 2020 року.

Представник комплексу обмінюється контактами з переможцем для узгодження всіх етапів поїздки.
Переможці зобов'язані не пізніше 31-го липня надати дані біометричних паспортів для виїзду за кордон.

У разі відмови переможців від поїздки в Париж, SMILEPARK може запропонувати компенсацію призу переможцям в грошовому еквіваленті, в розмірі 10 000 грн.

пр. Соборный, 83/85
ТРЦ «АВРОРА»,
4-й этаж

Разработка и продвижение сайта - EFFECTIVE-studio ©